Atak rwy kulszowej


Atak rwy kulszowej to przypadek choroby dotykającej ludzi niemal w każdym wieku - może zdarzyć się zwłaszcza w sytuacjach, których byście nawet nie posądzili o to, że nerwy w przestrzeniach międzykręgowych mogą wywołać tak ostry promieniujący ból. 

Tak, więc może to być zarówno przeziębienie nerwów, nadwyrężenia kręgosłupa spowodowane przepukliną dyskową. 

Jak wykazaliśmy niejednokrotnie w artykułach i publikacjach naukowych "O leczeniu rwy kulszowej", rwa kulszowa może przebiegać w wielu różnych wariantach - może to być metoda farmakologiczna, nie polecana przez nas, oraz metoda wykonywania odpowiednich ćwiczeń - trakcja ruchowa + aparat vertetrac. Zabiegi laseroterapii są wspaniałym uzupełnieniem, które poradzą sobie dodatkowo z uszkodzeniami nerwów obwodowych kręgosłupa.

Zacznijcie rehabilitację kręgosłupa jak najwcześniej, zaczynając od aparatu Vertetrac, który przygotuje podłoże do dalszych skuteczniejszych rehabilitacji wykonywanych przez pacjenta w domu.

Share this:

O AUTORZE

Na odzień staramy się wspierać swych pacjentów fachową wiedzą i poradą w rozwiązywaniu trudnych i skomplikowanych przypadków związanych z dolegliwościami kręgosłupa. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia w Świecie medycyny do niesienia skutecznej pomocy w codziennej rehabilitacji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz